Mastodon
@San Jose Sharks

Hokej: (13.12.2014) Salith Šumperk vs. SK Horácká Slavia Třebíč – sestřih

Šumperští hokejisté si po nevydařeném zápase napravili reputaci proti výběru ze Třebíče. V rámci třicátého čtvrtého kola výběr Radka Kučery a Jaromíra Jindřicha porazil Horáckou Slavii výsledkem 3:1. Domácí dokázali udeřit už ve čtvrté minutě, kdy se trefili hned dvakrát. Nejprve branku vstřelil Daniel Vrdlovec. Vzápětí se prosadil Lukáš Žálčík. Hosté dokázali odpovědět až ve 14. minutě, kdy snížil Adam Raška. Druhá třetina nabídla pohledný hokej, ovšem bez branek. V závěrečné periodě mohli fanoušci opěvovat výkon DANIELA ZELENKY, který si připsal několik sebevědomých zákroků. Zvlášť výtečný byl ten proti Vlastimilu Bilčíkovi. Šumperk se dokázal prosadit ještě jednou, když do odkryté klece, při power-play Třebíče, dal gól Marek Haas. Draci si do tabulky připisují tři velice, velice důležité body.